Informacja o plikach Cookie

Unieważnienie przetargu na sprzedaż urządzenia wysokociśnieniowego wraz z przyczepą

Informacja o unieważnieniu  przetargu  nieograniczonego na sprzedaż używanego urządzenia wysokociśnieniowego PYTON 150/50 wraz z przyczepą lekką o nr rejestracyjnym CSW 8Y26

Czytaj więcej: Unieważnienie przetargu na sprzedaż urządzenia wysokociśnieniowego wraz z przyczepą

Ogłoszenie - sprzedaż urządzenia PYTON wraz z przyczepą

Kierownik Gminnego Zakładu Komunalnego ogłasza pisemny przetarg ofertowy nieograniczony na sprzedaż używanego urządzenia wysokociśnieniowego PYTON 150/50 wraz z przyczepą lekką nr rejestracyjny CSW 8Y26 służące do czyszczenia sieci kanalizacyjnej

PYTON 150/50

Czytaj więcej: Ogłoszenie - sprzedaż urządzenia PYTON wraz z przyczepą

Informacja

Osie, dnia 17.12.2021r.

 

INFORMACJA

 

Informuje, że dnia  24 grudnia 2021 rok (piątek) oraz 7 stycznia 2022 rok (piątek), biuro Gminnego Zakładu Komunalnego będzie nieczynne. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się na telefon alarmowy.

 

Kierownik

Gminnego Zakładu Komunalnego

Awaria na sieci wodociągowej

Informujemy Odbiorców, że w dniu 15.10.2021r w godzinach od 9:30 do 13:00, w związku z awarią sieci wodociągowej spowodowaną pracami prowadzonymi przez podmiot zewnętrzny, mogą być przerwy w dostawie wody w części miejscowości Osie.  Za utrudnienia przepraszamy.

Szczepienie - COVID

Szanowni Państwo,

Informujemy, ze dnia 13 sierpnia 2021 r. (PIĄTEK) w godzinach 15.00-18.00 na placu przy przystanku autobusowym w Tleniu, będzie możliwość ZASZCZEPIENIA SIĘ PRZECIW Covid-19 preparatem jednodawkowym firmy Johnson & Johnson.

Na szczepienie nie trzeba się rejestrować – wystarczy przyjść i okazać dowód osobisty.

Czytaj więcej: Szczepienie - COVID

Get more template crosstec.de